Techniqroll
SEGMENT

Bramy przemysłowe segmentowe

Zapewniamy naszym klientom produkty, które przystosowane są do funkcjonowania w zakładach produkcyjnych. Dzięki starannemu wykonaniu, segmentowe bramy przemysłowe są bardzo wytrzymałe i mogą służyć użytkownikom przez wiele lat. Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów są towary, które zostały wyposażone w wyjścia bezpieczeństwa czy wbudowane drzwi dla pieszych. Sprzedajemy również modele z iluminatorami czy zamykanymi panelami. Każdy z naszych produktów został wyprodukowany w oparciu o obowiązujące przepisy bezpieczeństwa oraz krajowe i międzynarodowe normy.

Silnik urządzenia i kolorystyka

Oprócz standardowych elementów wyposażenia, staramy się wyposażyć bramy segmentowe przemysłowe w bardzo dobre jednostki napędowe, które będą w stanie skutecznie zarządzać całym mechanizmem. Oferujemy produkty, które zostały stworzone w wiele wersjach kolorystycznych, w tym w barwie białej, niebieskiej czy zielonej.

Zasada działania

Otwieranie bram segmentowych przemysłowych odbywa się pionowo, dzięki czemu zapewnia to użytkownikom oszczędność miejsca oraz względnie szybki czas wykonywanie tej czynności. Jej zastosowanie daje również dobre pole widoczności w pomieszczeniu.

Zastosowanie

Bramy segmentowe przemysłowe są często wykorzystywane w zakładach usługowych, chociażby w serwisach samochodowych. Ich zaletą jest fakt, że można w nich zastosować niemal w całości przeszkloną powierzchnię. Niektóre z naszych produktów są dodatkowo ocieplone warstwą pianki poliuretanowej, dzięki czemu odznaczają się wysokimi właściwościami izolacyjnymi w zakresie temperatury oraz dźwięku.